רווקה ללא חרדה

מרגישה שהחיים שלך בהמתנה? מחכה שיגיע הבחור שיגשים את הפנטזיות שלך?  מרגישה כישלון ('כל העולם מצליח להתחתן, למה אני לא?'), בושה?

חרדה שמה המצב הזה של רווקות יימשך לנצח?

אם את מרגישה ככה אולי מתעוררות מתעוררות בך שאלות כגון: "למה אני נשארת לבד?" "איך אני יכולה למצוא זוגיות וקשר טוב?" "מדוע שוב ושוב אני נתקלת ב'אותם' גברים?", "מדוע קשה לי להיכנס לזוגיות ולשמור עליה לאורך זמן?", "מה אני עושה לא טוב?", "מה ניתן לעשות באופן אחר?

מציאת זוגיות ושמירה על האיזון שלה היא מטלה התפתחותית לא פשוטה שיש בה רצון וכמיהה לקשר מצד אחד ומוכנות לשיתוף וויתור לטובת בן הזוג -מצד שני.

במקום להסתכל על הרווקות כמקור חרדה, מקור לרגשות אשם, אכזבה, כעס, חוסר ביטחון עצמי או דימוי עצמי נמוך, ניתן להסתכל על הרווקות כהזדמנות לצמיחה אישית, כתקופה שבה ניתנת לך האפשרות ליהנות מזמן חופשי שלך עם עצמך ועם אפשרויות הבחירה של מה לעשות עם הזמן הזה.

היכולת שלך להיות לבד עם עצמך ללא חרדה ופחד, חשובה בתוך מערכת זוגית.

הקבלה והאהבה העצמית של האדם את עצמו היא תנאי הכרחי למציאת בן זוג ולבניית מערכת יחסים טובה ושמירה עליה.

הקיץ הזה אולי לא תלבשי לבן אבל עדיין תוכלי לחייך, לטייל, ללמוד, למצוא עבודה שאת נהנית ממנה, לצאת, ליזום וכן, יום אחד לפגוש בו. ממקום אוהב ושלם. ולא ממקום חרד, כועס, חלש ותלותי. לא רק שהוא ירוויח בת זוג נהדרת, גם את תרוויחי את עצמך כפרטנרית נפלאה לחיים של עצמך.

                   
אל תישארי לבד!
התקשרי 052-352-7596

שם*:
דוא"ל*:
טלפון*:
 


טיפול פסיכולוגי בהסדר דרך
  • ביטוחי בריאות פרטיים
  • עובדי משרד החוץ ומשפחותיהם
  • זכאי משרד הביטחון ומשפחותיהם

בדיקת זכאות
בטלפון 052-352-7596
ספי ארגון